Pogotowie elektryczne


Pogotowie elektryczne Gniezno, Piła

Działając jako pogotowie elektryczne naprawiamy wszystkie usterki i rozwiązujemy problemy powstające podczas użytkowania różnych instalacji kablowych. Do każdego zgłoszenia staramy się dojechać w możliwie jak najkrótszym czasie. Zapewniamy szybką i fachową pomoc doświadczonych elektryków, posiadających odpowiednie kompetencje do wykonywania napraw wszystkich typów instalacji kablowych.

Jakie są najczęstsze awarie instalacji kablowych?

Instalacja elektryczna oraz pozostałe instalacje kablowe nie są wieczne i czasem ulegają awariom. Zazwyczaj zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie i kompletnie zaskakuje mieszkańców domu czy właścicieli budynków. Jedną z najczęstszych awarii instalacji kablowych są usterki związane z pracą wadliwych urządzeń i odbiorników, które powodują zwarcia. Przez wyzwolenie dużej ilości energii w bardzo krótkim czasie może dojść nawet do stopienia elementów metalowych w instalacjach. Typowymi urządzeniami, które zwykle powodują zwarcia są przedłużacze i zasilacze, suszarki, żelazka, płyty indukcyjne czy niskiej jakości żarówki.

Inną powszechną awarią instalacji kablowych są uszkodzenia przewodów wywołane m.in. w czasie remontów budynków. Wśród częstych usterek mechanicznych należy wymienić nacięcia, rozerwania czy zmiażdżenia przewodów.

Warto pamiętać, że na stan instalacji kablowych duży wpływ mają także warunki atmosferyczne. Aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko powstania nowych usterek należy zaopatrzyć się w specjalne kable i przewody, a także odpowiednią ochronę hermetyczną.

W razie jakichkolwiek problemów z instalacjami elektrycznymi lub innymi instalacjami kablowymi obecnymi w Państwa gospodarstwie domowym lub w zarządzanym przez Was obiekcie hotelowym czy pensjonacie zapraszamy do skorzystania z oferty pogotowia elektrycznego. Gwarantujemy usunięcie usterki i naprawę awarii w możliwie jak najkrótszym czasie.